Sultangazi Evden Eve Nakliyat 

İstanbul’un artan nüfusu, gelişen yaşam standardı ve daha pek çok faktör, insanların mekan değiştirmesine olanak sağlamıştır. Mekan değiştirmenin bir gereği de elbette ki eşya taşımacılığı olarak bilinir. Taşınan eşyalar ile insanlar artık yeni yaşam alanına ulaştığı için de, tüm bu evrenin sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını isterler. İşte tam da bu noktada Seren Nakliyat sizin yanınızda yer alıyor. Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti ile ön plana çıkan firmamız, sizlere aradığınız avantajların tamamını profesyonel bir şekilde sunuyor.

Sultangazi Güvenilir Eşya Taşımacılığı

Günümüzde pek çok kişi eşya,ev,yük ve benzeri şeyleri taşımak istiyor. Birçok kişi de bu konuda yardım almayı tercih ediyor. Firmamız bu konuda konusunda uzman personel ve ekipmanlar ile müşterilerimizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eşya taşımacılığında pek çok kıstas vardır. Bu kıstasların neler olduğu da aşağı yukarı bellidir. Ancak bunu bu kadar kolay bir şekilde ifade etmek yanlış olur. Neticesinde bir süreç işi ve müşteri memnuniyeti gerekliliği olan bir hizmet. Peki, Sultangazi’de sunduğumuz eşya taşımacılığı hizmetinde bu değerler arasında yer alan güvenilirliği nasıl sağlıyoruz?

 • Eşyaların taşınması için, alanında uzman ve uzun yıllardır birlikte çalışmış bir ekibimiz bulunmaktadır. Ekip uyumu yüksek olduğuiçin de olumsuzluklar ortadan kalkar.
 • Eşya ambalajlama ve eşya taşımacılığı konusunda kaliteli pat pat ve streçler ile eşyalarınız sarılıp ambalajlanır.
 • Kapalı kasalı araçlar ile yeni evinize hızlı ekonomik ve güvenilir evden eve nakliyat hizmeti alırsınız.
 • Eşyaların her daim kaplanması ve taşınma sırasında dikkatli olunmasına özen gösteriyoruz. Eşyaların etrafı kaplandığı için de herhangi bir çizik veya kırık durumları ile karşı karşıya kalınmıyor.
 • Eşyaların en güvenilir şekilde ulaştırılması için bir diğer önemli detay da, asansör sistemidir. Asansör sistemini hizmetimizi gerçekleştirirken her daim kullanmaktayız. Bu da hizmetimizin güvenilir olmasına olanak sağlamaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere Seren Nakliyat firmamız her daim sizin yanınızda yer almakta ve güvenliği sağlamaya devam etmektedir. Peki, fiyatlarımızı nasıl belirliyoruz?

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmetimizi İstanbul genelinde sunmuyoruz. Hizmet evrenimiz Avrupa Yakası’dır. Aynı zamanda şehirlerarası nakliyat hizmetimiz de bulunmamaktadır. Bunun nedeni de sizlere daha etkin bir hizmet sunabilmemizdir. Bizler de bu nedenle gücümüzün farkında olarak, sizlere belirli sınırlar çerçevesinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Peki, Sultangazi evden eve nakliyat fiyatlarını belirlerken hangi değerlere dikkat ediyoruz?

 • Taşınma işleminin gerçekleştirileceği dairenin oda ve salon durumu, (1+1 veya 2+1 gibi)
 • Apartmanda asansörün bulunup bulunmadığı,
 • Eşyaların yoğunluğu ve hangi türden eşyaların olduğu,
 • Eşyaların alınıp, taşınacağı yer arasındaki mesafe,
 • Ekstra montaj işlemlerinin yapılıp, yapılmayacağı, nakliyat hizmetimizin fiyatlarına doğrudan etki etmekte ve fiyatlar bu şekilde belirlenmektedir.

Yukarıda sizlere hizmetlerimizin fiyatlarını etkileyen faktörlerden bahsetmeye çalıştık. Seren Nakliyat olarak profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunacağımızın da garantisini veriyoruz. Evden eve nakliyatta kampanya yaparak kaliteli hizmeti bütün müşterilerimize sunuyoruz. Bizlere www.serennakliyat.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz çağrı merkezimiz en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizde.

Avrupa Yakası Nakliyat Hizmeti

Hizmetlerimizi sizlere belirli sınırlar çerçevesinde sunduğumuzdan yukarıda bahsettik. Buradan hareketle, İstanbul Anadolu Yakası’nda sürdürülebilir hizmetlerimiz bulunmamaktadır. Bizlerden Avrupa Yakası sınırları içerisinde en profesyonel evden eve taşımacılık hizmetini alabilirsiniz. Bunun yanında hizmetlerimizde aşağıdaki değerler ön plandadır:

 • Tecrübeli ve uyumlu bir ekip (ekiplerimizde marangoz bulunmakta)
 • En uygun araçlar(kapalı kasa evden eve nakliyat için uygun araçlar)
 • Güvenilir taşınma seçenekleri(asansörlü nakliyat)
 • En uygun fiyat garantisi ile sunulan hizmet (699 TL den başlayan Fiyatlar)
 • Karşılıklı anlaşma çerçevesinde gerçekleştirilen hizmet ve
 • Her türlü montaj işlemi, hizmetlerimizin değerleri arasında yer almakta, yer almaya da devam etmektedir. Çünkü bizler
 • her daim sizlerin memnuniyeti için çalışmalar sürdürüyoruz.

Yukarıda da görüldüğü üzere, Sultangazi ve diğer Avrupa Yakası şehirleri arasında nakliyat hizmeti talep ettiğiniz durumda, en iyi hizmeti Seren Nakliyat firmamızdan alabilirsiniz.

Seren Nakliyat firmamızda, müşteri memnuniyetinin yanı sıra profesyonellik de odak noktasında yer almaktadır. Çünkü sizin için en iyisini düşünmek bizim görevimizdir. Bu nedenle Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti talep etmeniz durumunda, gönül rahatlığı ile bu hizmeti alabilirsiniz. Hizmet taleplerinizi iletmek için de bizlere telefon numaralarınızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. En güvenilir nakliyat hizmeti için en önemli seçenek, her daim Seren Nakliyat.

Call Now ButtonHemen Teklif Al